BUĎ UNIVERSAL

Přidej se k nám!

Společnost UMD Network, a.s. je profesionální makléřská společnost, která komplexně zastřešuje klienta a poskytuje:

 • všechny typy finančních produktů
 • od všech významných finančních institucí působících v Čechách
 • a zajišťuje pro klienta veškeré činnosti s tím související včetně likvidace pojistných událostí.

Byznys s klienty i s našimi partnery rozvíjíme na základě těchto principů:

DŮVĚRYHODNOST

je základem jakýchkoliv dohod a obchodu. Uvědomujeme si důležitost důvěry v byznysu, a proto u nás dané slovo platí a zakládáme si na dodržování dohod a stanovených pravidel.

NEZÁVISLOST

nabízíme všechny typy produktů od všech významných finančních institucí. Nejsme závislí od jediného partnera. Tato pozice nám dává sílu i schopnosti lépe vyhovět potřebám klienta.

CHUŤ POSOUVAT SE DÁL

dáváme si za cíl neustále se posouvat vpřed, zlepšovat sebe i naši službu. Jsme lídrem v zavádění inovací na finančním trhu. Našim heslem je, že vítězové soutěží sami se sebou a že každý den musíme být o něco lepší než včera.

FÉROVOST

máme konkurenční odměňování na všech úrovních spolupráce kombinované s unikátním systémem dalších benefitů jako například bonusy, kredity, zájezdy a autoprogram. Vycházíme z toho, že jakákoli spolupráce musí být založena na vzájemné výhodnosti principem win-win. Zároveň garantujeme, že dohodnutá pravidla platí a nepodléhají účelovým změnám vůči jednotlivým spolupracovníkům.

PROFESIONALITA

udržujeme vysokou kvalitu naší pomoci klientům, prostřednictvím systému úvodních a následných školení. Naši spolupracovníci jsou podporováni odbornými garanty pro každou finanční oblast a také Garantem pro likvidaci pojistných událostí. Odbornost je také podporována jedinečnými srovnávacími kalkulačkami, online kalkulačkami a dalšími pomůckami. Porovnání výrobků pomáhá v rychlé orientaci na finančním trhu.

PŘÁTELSKÁ KULTURA

naší společnosti je přímo pověstná. Vyznačuje se rodinnou atmosférou a kolegiálním osobním přístupem. Spolu víme nejen dobře pracovat ale se i výborně bavit a odpočívat. Velmi cennou vlastností naší společnosti je, že vedení naslouchá názorům spolupracovníků, radí se s nimi a tím nejlepším umožňuje možnost akciového spoluvlastnictví.

SPECIALISTA

Obchodník / Manažer


Vhodné pro:
finanční poradce, výhradní zprostředkovatel, OSVČ, nováček

Staňte se členem vysoce efektivní obchodní sítě za plné podpory profesionálního týmu lektorů a manažerů, kde si můžete vybrat ze dvou hlavních kariérních směrů:

Obchodník (agent profesionál), Manažer obchodní skupiny

VÝHODY

 • Péče profesionálního kouče (manažera), který vás dokáže odborně a osobnostně posouvat do role úspěšného, sebevědomého a uznávaného odborníka.
 • Síla kolektivu je něco, co nedokáže nahradit vůbec nic.

DOPORUČITEL

Doporučení obchodu


Vhodné pro:
Autobazar, prodejce automobilů, realitní kancelář, student, zaměstnaná osoba

V případě, že má vaše podnikání potenciál generovat klienty pro oblast pojistných či finančních produktů a vy se nechcete této činnosti profesionálně věnovat, připravili jsme pro vás druhou možnost spolupráce. Pokud klient projeví zájem o produkt z naší bohaté nabídky, jednoduše tohoto klienta doporučíte na námi pověřeného a plně fundovaného obchodníka, který mu poskytne prvotřídní servis. Po uzavření obchodu vám za takové doporučení automaticky náleží atraktivní finanční odměna.

VÝHODY

 • Obohacení aktuální nabídky služeb a produktů
 • Žádné náklady spojené s rozšířením podnikání
 • Minimální časová náročnost
 • Atraktivní provize za doporučení klienta
 • Jako student získáte cenné pracovní návyky, znalosti a zkušenosti, samozřejmě s motivačním ohodnocením

PARTNER

Broker Pool


Vhodné pro:
Firmy, ředitelství, skupiny

Bude nám ctí stát se vaším partnerem a navázat s vámi spolupráci moderní formou broker poolu.

VÝHODY

 • UNIVERSAL přebírá kompletní zastřešení legislativní, administrativní, produktové a množství další agendy potřebné pro vaše podnikání
 • Předem vzájemně dohodnutá a jasně definovaná pravidla spolupráce
 • Bezkonkurenční provizní ohodnocení
 • Absolutní volnost ve vašich obchodních, marketingových či jiných plánech
 • Budování si vlastní značky

INTEGRACE

Kapitálový vstup


Vhodné pro:
Stávající a vznikající VZ

Jsme připraveni otevřeně jednat o možnosti a podmínkách kapitálového vstupu skupiny UMD Group, do společného projektu nově vznikajících VZ, jakož i podat pomocnou ruku již existujícím VZ, který hledají silného a stabilního partnera pro další rozvoj a růst své společnosti.

Kromě zisku dalších finančních zdrojů, Vám nabízíme naše více než 16-ti leté KNOW-HOW v oblasti finančního zprostředkování, zkušenosti z budování vzdělávání a motivace obchodní sítě, profesionální zázemí pro legislativní administrativní a účetní oblast, či možnost sdílení všech našich moderních IT nástrojů.

Rádi bychom všem zájemcům, kteří přemýšlí o této možnosti spolupráce, deklarovali, že i nadále zůstane strategický podíl společnosti spolu s jejím řízením v jejich vlastních rukou.

CHCEME TĚ DO NAŠEHO TÝMU! POŠLI NÁM VYPLNĚNÝ FORMULÁŘ A BUĎ Universal

POJĎ K NÁM DO TÝMU

kraj
DĚKUJEME, VAŠE ZPRÁVA BYLA ODESLÁNA...
PŘI ODESÍLÁNÍ ZPRÁVY DOŠLO K CHYBĚ...
síť poboček
kontakt

e-mail: info@umd.cz
Potřebujete pomoct?: + 420 266 710 013
tel: + 420 266 710 013
+ 420 725 543 782

Odpovědná osoba pro potřeby GDPR:
Ing. Juraj Lanc
tel: +421 908 865 401
e-mail: zodpovednaosoba@universal.sk

PORTOS LOGIN

WEBMAIL